WhatsApp
Yükleniyor....

Arjin Kurye

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

27 Ekim 2021, 12:15 0 Yorum 689 Okuma

2015 yılında İstanbul geneline özel kurye hizmeti ile çıktığımız bu yolda Arjin Kurye olarak daima kalitemiz ile hakkımızda söz ettirdik. Taşıma ve nakliye sektöründe zamanla ortaya çıkan güvensizlik özellikle özel kuryeler için İstanbul genelinde ciddi bir arayışa sebep oldu. Bu süreçte firma olarak insanların özel gönderilerini en güvenilir şekilde istenilen adrese ulaştırmalarını hedefledik. Tabi işimizin öncelikle güven temelli bir yapıya sahip olduğunun bilincinde olarak hareket ettik.

Taşıdığımız her paket ve gönderinin bize emanet edildiğini bilerek ve her ne koşulda olursa olsun özenle taşıyarak bugüne geldik. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası kuryelik hizmetleri için öncelikle aranan ilk firmalardan birisi olmamız ve en çok tercih edilen özel Kurye şirketi olmamız ayrıcalığımızdır.

Arjin Kurye; yaya,motorlu ve araçlı motorlu kuryeler ile kuryeye ihtiyacı olan kişileri bir araya getirir. Kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda talebinizi 7/24 web sitemizden ya da ücretsiz uygulamamızdan dakikalar içerisinde oluşturabilirsiniz.

Bu ayrıcalığımızı daima sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışına ve işine sahip çıkan personelimize borçluyuz. “Emanetiniz emanetimizdir” ilkesiyle yola çıkar ve aynı özveri ile teslime kadar işimizin takibinde oluruz. Bu özelliğimiz ile kurye hizmeti için kalıcı iş ortaklıkları kazanmakta ve uzun soluklu çalışmalarda yer almaktayız. Bu sebeple bizi tercih eden ve özel bütün gönderilerini bize emanet eden müşterilerimize; bizimle tanışacak yeni müşterilerimize de güçlü referans olarak müşteri portföyümüzde yer almalarından dolayı ayrıca şükranlarımızı sunarız.

Kaliteden ödün vermeden yolları aşındırmaya ve en özel gönderilerinizi her zaman en hızlı ve güvenilir şekilde iletmeye devam edeceğiz. 

İstanbul Kurye

İstanbul Moto Kurye

İstanbul motorlu kuryeİstanbul’un her ilçesinde ve hatta çevre illerde kurye ihtiyaçlarınız için kesintisiz ve 7/24 sürekli hizmet sunmaktayız. Özel kurye hizmetlerimiz sayesinde aynı gün ve hatta dakikalar içerisinde teslimat sağlamaktayız. Çok özel ve önemli ve öncelikli her türlü gönderiniz için arabalı, motorlu ve uçak kargo kurye hizmeti.

İstanbul moto kurye gönderimini yapmak istediğiniz materyalleri, boyutuna göre motorlu ya da arabalı görev yapan hızlı kurye hizmetlerini dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Hem standart hem de çok çabuk kurye hizmetlerimiz, bütçe dostu ucuz fiyatlarla sunulmaktadır. Bu nedenle fiyat konusunda artık hiçbir endişe duymayın.

Firmamızın sunduğu üstün hizmet kalitemiz, müşterilerime en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Bu anlamda kat edilen mesafe, gönderim zamanı gibi faktörlerle sabit bir fiyatlandırma yapılmamaktadır. Müşterilerimizin her anlamda memnuniyetini sağladığımız acil kurye hizmetimiz, daima en uygun ücretler ile gerçekleştirilmektedir.

İstanbul hızlı moto kurye son model ve güçlü motosikletler ile sunulan hizmetler sayesinde uzak mesafelerde de hızlı hizmet sunmaktadır. Verilen bulunduğunuz adresten gönderimini yaptığınız eşyaları, teslimat adresine ulaştırılması süreci oldukça hızlı ve güvenli olmaktadır. Dilediğiniz her adrese hemen kurye talep edebilirsiniz.

İstanbul motorlu kurye yepyeni ve bakımlı bu araçlarla her türlü paket taşınmasını sağlayabilirsiniz. Adresinize talep ettiğiniz kuryelerimiz aracılığı ile güvenli bir teslimat süreci geçirebilirsiniz. Bu alanda profesyonel hizmet veren başarılı firmamızdan destek almak için, telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşmanız yeterlidir. 

İstanbul 7/24 kurye ile daha detaylı fiyat bilgisi almak ve acil kurye hizmetlerimizden yararlanmak için her türlü bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizin iletişim bölümündeki numaralardan bizleri arayabilir, 7/24 hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Artık bundan sonra tercih yapmak sizin isteğinize kalmıştır. Biz en iyi çalışmayı sunarız.

İstanbul moto kurye 2000 ’li yıllarda faaliyetlerine başlamış, birkaç arkadaşın birleşerek kurduğu bir firmadır. 2010 yılından itibaren faaliyetlerini hızlandırmış ve kurye piyasasında birçok sektörde varlık göstermeye başlamıştır. Gelişen şartlara göre büyümeye başlamış ve sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.Birçok küçük kuruluşu bünyesine katarak daha da gelişmiştir. Bünyesinde barındırdığı 20 kişilik tecrübeli, güvenilir kuryeler ile beraber ve son model bakımlı temiz motosikletleri ile hizmet vermektedir.

İstanbul gece acil kurye sektöründe birçok alanda hizmet vermektedir. Başlıca sektör alanları, Acil kurye, özellikle gece zor durumda acil ilaç ihtiyacı olan müşterilerimize çare olmuştur. Ayrıca, gümrük kurye gümrük işlerinde, tekstil kurye tekstil ve konfeksiyon işlerinde, yedek parça kurye, otomotiv parçaları taşınmasında ve fabrikaların yedek parça ihtiyaçlarında, sağlık kurye ile, tüm sağlıkla ilgili ürünlerin, medikal ürünlerin taşınmasında, acil ihtiyaç kurye ile 24 saat her türlü ihtiyacınızı karşılayarak hizmet vermektedir.

İstanbul moto kurye ile uzak bölge ve uzak şehir kurye taşımacılığına öncülük etmiş ve İstanbul dışında birçok şehre hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. Özellikle, Avrupa alakası Çatalca, Silivri, Çorlu, Tekirdağ, Edirne ve hatta Çanakkale ye taşımacılık yapmıştır. Anadolu tarafında, Gebze, Tuzla, Dilovası, İzmit, Sakarya, Bursa, Balıkesir, Düzce, Bolu ve Ankara dahil olmak üzere birçok şehre taşımacılık yaparak öncülük etmiştir. Özel gün ve davetleriniz de davetiye dağıtımı da yapmakta olan firmamız motorlu kurye sektöründe her türlü faaliyet sürdürmektedir.

İstanbul moto kurye sektörde halen devam eden sayılı kuruluşlardan biridir. Her türlü kurye ihtiyacınız da rahatlıkla arayabilir ve işlerinizi teslim edebilirsiniz. Sizlerin daima yanınızda olacağımıza garanti veriyoruz. Kurye gayri resmi ve yasak eşyaları asla taşımamaktadır. Resmi ve yasal olmak üzere her türlü gönderiyi taşır. Sahtekar, dolandırıcı, hırsız olan firma ve kişilerle asla çalışmamaktadır. Firmamızın hiçbir kurum ve kuruluşla bağlantısı yoktur. Bizler diğer firmalara nazaran daha dikkatli ve daha düzgün çalışmaya gayret ediyoruz.

İstanbul moto kurye kurulduğundan bu yana her gün üzerine ekleyerek sektörün öncü firmalarından biri hale gelmiştir. Firmamız son çıkan tüm teknolojik ve elektronik birimleri kullanarak sizlere hizmet vermekten dolayı gurur duymaktadır. 20 Yıllık tecrübemizle İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakasında kurye ile bu  sektörünün her alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yaşadığımız bir çok olay ve durumlar meydana geldi. Yıllar içinde bir çok kaza ve ölümler gördük. Fakat hala işimizin başında çalışıyoruz.

Acil Kurye İhtiyaçlarınızda 0 (552) 948 40 11 numarasını arayabilirsiniz.!

Gece Kurye

Gece Kurye

Gece Motorlu Kurye Hizmetlerimiz mesai saatleri sonrasında müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir Gece Motorlu Kurye hizmet seçeneğimizdir.

Gece Motorlu Kurye

Gece Kurye ‘lerimiz saat 19:00’dan sonraki tüm gönderileriniz için hazır bekleyen moto kurye ekibi tarafından taşınıp teslim edilmektedir. Motokuryemerkezi firmamızın çağrı merkezine sizlerin iş ermi formu yapıldıktan sonra çalışmaya başlıyoruz.

Moto Kurye Merkezi ‘mizin operatör personeli size yada gönderilerinize en yakın bölgedeki aktif olarak çalışan motosikletli kurye personelimizi en hızlı şekilde direk olarak yönlendirerek gönderinizi sizden teslim aldırır.

Gece Özel Motorlu Kurye

Gece Özel Motor Kurye ekiplerimiz ile İstanbul İçi 39 ilçe de’ki iş yeri yada şahsa teslim edilmesini istediğiniz tüm matbu gibi özel elden teslim edilmesi gereken evrak, kimlik, pasaport, koli, paket, hediyelik eşya gibi Motosiklet ile taşınabilmesi kanunen yasal olan tüm kurye gönderilerinizi sorunsuz olarak tam zamanında ulaştırıyoruz.

Sizlerde İstanbulun tüm lokasyon bilgilerine sahip 20 yıllık kuryelik tercübesiyle zamanla olan yarışınızda Gece Kurye ihtiyaçlarınız için motokuryemerkezimiz ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanın.

Moto Kurye Merkezi 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve uzman motorize kurye personeli ile Gece Moto Kurye gönderileriniz için genel merkezimiz de nöbetçi kalan personellerimiz tarafından gitmesi gereken adrese doğrudan Express olarak teslimatı yapılır.

Gece yapılan kurye gönderileriniz için hızlı gönderi sistemi uygulanır. Gece Nobetci Kurye Hizmetimizin ücretlendirmesi Express Kurye hizmetimizin 2 katı fiyat uygulamır bunun nedeni ise gündüz yoğunluğu olmadı için hem gönderiniz en hızlı şekilde gider hemde gece tarifesi uygulanır.

Sizlerde mesai saatleriniz sonrasında gönderilerinizde tercih edeceğiniz hizmet seçeneğimiz Gece Moto Kurye olmalıdır.

Daha detaylı bilgi için çağrı merkezi çalışanlarımızı yazılı telefonlarmızdan arayabilirsiniz yada www.arjinkurye.com web adresimizi ziyaret ederek iş emri formunuzu dikkatli şekilde iletişim bilgilerinizi düzgünce oluşturarak bize göndere bilirsiniz ve en hızlı şekilde kurye hizmetlerimiz den 7/24 yararlana bilirsiniz.

Motokuryemerkezi ailesi olarak bizler sizler için gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden, günün her vaktinde ve saatinde en iyi çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gece  Motorlu Kurye Hizmetleri ve Avantajları

Motokuryemerkezi’mizin İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasındaki bireysel & kurmsal tüm müşterilerimizin kurye gönderileri çin firmamız da nöbetçi motorlu kurye olarak kalan personellerimiz tarafından her zaman en hızlı şekilde teslimatırınız sorunsuz bir şekilde yapılır.

Motosiketletli Kurye lerimiz sizlerin gönderisi dışında başka hiç bir gönderi almaz ve bu nedenle yapmış olduğunuz mesai saati dışındaki evraklarınız için  normal kurye gönderisinin “2” katı ücrete tabi tutulur.

Firmamız da nöbetci olarak bırakılan personellerimiz gündüz’ki gibi rotası doğrultusundaki gönderileri toplayarak değil, sadece sizin vermiş olduğunuz lokasyona direkt olarak ulaştıracağı için’de express gece motorlu kurye gönderi hizmetimiz uygulanır.

Bu neden le görevli olan Nöbetci Kurye personel rotası üzerinde başka her hangi bir evrak almadan direkt olarak sizin belirlemiş olduğunuz lokasyona giderek teslimatınızı gerçekleştirir.

Akabinde motorize kuryemiz sizin gönderinizle alakalı olan teslimat bilgilerini çağrı merkezimize aktarır, ve sonrasında da çağrı merkezimizden tarafınıza mail yada telefon aracılığı ile tüm bilgiler aktarılır. Böylece gece moto kurye hizmetimiz sorunsuz bir şekilde sonuçlandırılır.

Gece Motorlu Kurye gönderileriniz hafta içi ve hafta sonu olmak üzere akşam 19:00 dan sonra yapacağınız gönderileriniz için vermiş olduğumuz bir hizmet seçeneğidir. Sizde Gece Kurye hizmeti almak için bizimle hemen iletişime geçebilirisiniz.

İstanbul Gece Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

 • İstanbul Gece Motorlu Kurye Hizmeti
 •    
 • Anadolu Yakası Gece Motorlu Kurye Hizmeti
 •    
 • Avrupa Yakası Gece Motorlu Kurye Hizmeti
 •    
 • Gece Nöbetçi Kurye Hizmeti
 •    
 • Gece Özel Motorlu Kurye Hizmeti
 •    
 • Gece Acil Motorlu Kurye Hizmeti

Ve daha bir çok gönderi seçeneklerimizle ile Motokuryemerkezi 7/24 Hizmetinizdedir. Sizlerde gece ve gündüz olmak üzre istanbulun tüm ilçe ve mahallelerinden moto kurye, arabalı kurye, uçak kargo hizmet seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz.

Gece Acil Kurye hizmetlerimiz istanbul ilimizin Anadolu yakası ve Avrupa yakasında toplam 39 ilçesinde ve 789 mahallesinde kesintisiz olarak Nöbetçi Gece Moto Kurye ekiplerimizle ve gönderi seçeneklerimizle en acil durumlarınız’da en iyi çözüm ortağınız olmaktan ve sizleride ailemizin içerisinde görmekten mutluluk duyuyoruz.

Gece Kurye

7/24 kurye hizmeti veren çalışanlar Gece Kurye hizmet ile de sizlerin acil gönderilerinizi İstanbul içi ve çevre illere en yakın zamanda ulaştırmakta ve bu işlemi çok ekonomik yollardan gerçekleştirmektedir.

Acil Kurye İhtiyaçlarınızda 0 (552) 948 40 11 numarasını arayabilirsiniz.!

Okuyucu Yorumları

0 Yorum