Sözleşmeler

Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik ilkeleri Dodo Bilişim tarafından, Dodo Bilişim.com gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

 

 • Siparişiniz esnasında bu sayfayı ziyaret etmek ve sözleşmelerimiz sizin için uygunsa siparişinizi tamamlamanız için sistem tarafından yönlendiliyorsunuz.

  Eğer siparişinizi tamamladıysanız aşağıda ki tüm sözleşmelerimizi kabul etmiş olarak değerlendirilirsiniz..

  * Gizlilik Sözleşmesi.
  * KVKK Bilgilendirilmesi.
  * İade Koşulları.
  * Çerez Politikası.

 • Aşağıdaki maddeler Dodo Bilişim.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
 • Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde ve acil durumlarda kullanmaktayız.
 • Müşterilerimiz isteğe bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.
 • Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan finansal durumlarda kullanılacaktır.
 • Kişiye özel bilgiler müşterilerimizin sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.
 • İstatistik bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır.
 • Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir.
 • Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. Dodo Bilişim.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.
 • Güvenlik Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
  1- Web sitemiz Linux/Debian yapısı altında yüksek güvenlik protokolleri ile yayın yapmakta ve en güncel donanımlar ile güçlendirilmektedir.
  2- SSL Güvenlik Sertifikası ile sitemiz üzerinde gerçekleştirdiğiniz bütün işlemler şifreli olarak iletilir.
  3- Düzeltme / Yenileme Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.